piątek, 15 sierpnia 2014

Kurs prawo pracy – kilka podstawowych informacji

Dziś kilka słów o kursie traktującym o prawie pracy. Przy czym na samym wstępie zaznaczam, że żaden kurs i zdobyta na nim wiedza, nie zastąpią nam profesjonalnej porady adwokata. Kursy dotyczą ogólnych, podstawowych zagadnień, a przy poszczególnych przypadkach, szczególnie tych, które mają rozstrzygnąć się w sądzie, zawsze lepiej jest zwrócić się po poradę prawną.

Kursy prawa pracy, skierowane są głównie do pracowników firm, specjalistów ds. kadr i płac, a także do osób prowadzących firmy lub będących ich prezesami. Zawsze warto znać podstawowe zagadnienia i być na bieżąco ze zmianami, które weszły w 2014 roku. Plusem tych kursów jest fakt, że większość przepisów obrazowana jest prostymi przykładami z życia, co znacznie pomaga w zrozumieniu często zawiłej problematyki.

Jakie aspekty poruszane są na kursie? Między innymi: jak poprawnie prowadzić dokumentację pracowniczą, poznanie obowiązków oraz praw pracowników, zapoznanie się z informacjami odnośnie urlopów, czasu pracy, zawierania oraz rozwiązywania umów o pracę. To naprawdę esencjonalne i kluczowe pojęcia, które każdy powinien znać. Dlatego naprawdę wszystim polecam zapisać się na kurs!

1 komentarz:

  1. czyli tak na dobrą sprawę na tym kursie dowiadujemy się jak to wygląda, albo powinno wyglądać, w praktyce - a ile kosztują takie kursy?
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń